Nazwa użytkownika

Jesteś tutaj

InBank i jego oferta kredytowa.

Warunki kredytu gotówkowego w InBanku.

Oprocentowanie kredytu w InBanku jest stałe i wynosi od 8,85% do maksymalnie 10% w skali roku. Jest ono ustalane indywidualnie pod konkretnego kredytobiorcę. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi od 6% do maksymalnie 12% pożyczanej kwoty. Opłata przygotowawcza w ramach tej oferty nie jest pobierana, jak również nie trzeba wykupować dodatkowych produktów, aby móc z tej oferty skorzystać. Rachunek do spłaty kredytu jaki założy nam bank jest zupełnie darmowy. Za wcześniejszą spłatę zobowiązania zapłacimy prowizję w wysokości 1%, jeżeli do końca spłaty został nam mniej niż rok lub 0,5% w innych sytuacjach. W przypadku zmiany harmonogramu spłat trzeba będzie zapłacić 50 złotych. Wydłużenie okresu kredytowania ustalane jest indywidualnie pod danego kredytobiorcę. Tak samo jest w przypadku monitu listownego. Dla kredytu na kwotę 50 000 złotych, koszta jakie zapłacimy wyniosą nas 20848 złotych. Dzieląc go na 72 raty każda będzie po 984 złote. W tej ofercie można złożyć wniosek na kwotę od 2 000 złotych do maksymalnie 50 tysięcy złotych. Minimalny okres kredytowania wynosi 4 miesiące, zaś maksymalny 72 miesiące. Sprawdziliśmy koszta kredytu dla maksymalnej kwoty i dla maksymalnego okresu kredytowania dzięki temu rankingowi ekredytowymarket.pl.

Dokumenty potrzebne do wzięcia zobowiązania w InBanku.

Do skorzystania z oferty trzeba przedstawić w banku zaświadczenie o zatrudnieniu i wynagrodzeniu jakie musi wystawić nam pracodawca. Bank akceptuje wiele takich dokumentów. Może nim być umowa o pracę zarówno na czas określony jak i na stałe, emerytura oraz renta, jak też dochody osiągane z gospodarstwa rolnego, dochody z pracy za granicą, czy też z tytułu umowy o dzieło lub zlecenie. Mając kontrakt marynarski, czy też menedżerski, albo powołanie lub umowę agencyjną również możemy starać się o przyznanie kredytu w InBanku. Nie będzie nam za to potrzebna zgoda współmałżonka.

Wady i zalety oferty kredytu gotówkowego w InBanku.

InBank jest nowym bankiem internetowym jaki na polskim rynku istnieje od niedawna, a już udało mu się pozyskać sporą ilość klientów. Jego korzenie pochodzą z Estonii. Zaletą ofert tego banku jest to, że kredyty są w miarę tanie i nie ma konieczności wykupowania do nich ubezpieczenia. Bardzo dużą zaletą kredytów gotówkowych w tym banku jest niski poziom RRSO, który maksymalnie może wynosić 20%. W porównaniu do innych ofert innych banków jest to bardzo dobry wynik, gdyż w wielu RRSO nawet dla małej kwoty kredytu może przekroczyć 30%. Bank gwarantuje najniższą ratę, dzięki czemu całkowity koszt kredytu dla zobowiązań do 10 tysięcy złotych jest naprawdę mały. Gwarancja stałego oprocentowania również jest dużą zaletą kredytowania w InBanku. W ofertach można znaleźć ciekawa propozycję pożyczki samochodowej. Dla niej RRSO zaczyna się już od 8% i co ważne nie trzeba mieć żadnego zabezpieczenia na samochodzie jaki bierzemy na kredyt. Pieniądze otrzymamy jeszcze przed jego kupnem, czego nie znajdziemy w ofercie żadnego innego banku. Wadą oferty jest krótki okres kredytowania, który maksymalnie wynosi 6 lat. Kwota maksymalna jaką możemy tutaj pożyczyć to 50 000 złotych, co też dla wielu kredytobiorców będzie za mało, aby mogli z tej oferty skorzystać. Największa jednak wadą kredytu w InBanku jest ograniczenie co do minimalnego zarobku jaki musi osiągać kredytobiorca. Jeżeli zarabia on miesięcznie mniej niż 2 000 brutto, to nie ma możliwości, aby mógł otrzymać to zobowiązanie. Ograniczeniem jest również wiek kredytobiorcy, który wynosi minimum 21 lat.

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1